Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mièrt nem jelzi GTA onlineban...

Mièrt nem jelzi GTA onlineban a a boltokat?

Figyelt kérdés
A fodrászokat jelzi, meg a fegyverboltokat, de a normál kis boltokat amiket ki lehet rabolni azt nem jelzi a tèrkèpen. Valaki tudna segíteni hogy hogyan lehet beállítani hogy ilyen kis kosárral jelezze?

2020. máj. 18. 20:06
 1/6 Dxrk válasza:
10%
Mert kiraboltad őket.
2020. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dxrk válasza:
88%
De ezt is próbáld meg: Megnyitod a interaction menüt. Ott van activities vagy valami ahoz hasonló és akkor be tudod állítani.
2020. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta megoldódott, csak kilèptem a játèkból aztán visszalèptem ès már kijelezte.
2020. máj. 23. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Néha nekem is eltűnnek, vannak ilyen bugok. Olyan is van hogy egyedül vagyok a sessionben de az összes boltnál azt jelzi hogy már valaki kirabolta. Ilyenkor át kell menni másik sessionba vagy újraindítani a játékot, meg fog oldódni.
2020. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RandoQuestion válasza:
Lehet azért mert még nem tartasz ott vagy pedig mindet kiraboltad.
2020. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@RandoQuestion

Ezt a problèmát már règ megoldottam :D

2020. aug. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!