Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a játékgépnek...

Mi a neve ennek a játékgépnek magyarul? Játszottál ilyennel? (Külföldön vidámparkokban és játéktermekben találkozni vele leggyakrabban ill. régebben idehaza is előfordult.)

Figyelt kérdés

Angolul Coin Pusher. Gondolom egyik-másik ember idehaza régebben még láthatott is ilyet (legalábbis amikor a flipperek és nyerőgépek is gyakrabban előfordultak a szórakozóhelyeken).

Nem akarok sokat beszélni róla, inkább itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=XxGSxDcpU8Q


Esetleg játszott ilyennel valaki közületek? Ha igen, mennyit sikerült vele nyerni (vagy veszteni)?


2020. máj. 19. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez, de ezt elmebetegek játsszák.

Mi ez a tologatás?

2020. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem terjedt el, hogy még magyar neve sincs. Én élőben csak egyszer láttam egy balatoni "vidámparkban", viszont telefonon nagyon sokat toltam a Dragon Coin nevű játékot, mert valamiért elkapott. Valódi pénzt soha nem dobálnék bele.
2020. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 1 "Mi ez a tologatás?"


Egy nagyon egyszerű kis "szerencse játék" aminek az a lényege, hogy egy ember bedob egy pénzdarabot a többi pénzdarab mögé. A bedobónyílást őmaga jobbra-balra tudja tudja tologatni, ilymódon nagyjából irányítani, hogy hova essen az érme. A játék fizikája rendkívül egyszerű. A beesett érmét a toló előretolja, az érme pedig a többi érmét tolja előre. Ha az embernek szerencséje van, akkor az érme több másik érmét is előretol ami a platform pereméről kiszorítva leesik, így tud nyerni a játékos.

2020. máj. 19. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként (így magamnak megjegyezve) ha találnék valahol ilyen gépet, biztos kipróbálnám már csak a hecc kedvéért is. Elkezdtem nézegetni ilyen gépekről videókat és azt kell mondanom, hogy vérszemet kaptam

Főleg ennél a tornyos résznél:

https://www.youtube.com/watch?v=qZAUNxtB4R4

2020. máj. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!