Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS2 játékok, amik a mai napig...

PS2 játékok, amik a mai napig megállják a helyüket?

Figyelt kérdés

Akár grafikailag, látványvilág szempontjából, de elsősorban játékélményre gondoltam most. Mi az a PS2-es játék, amit adott esetben akármelyik nap elővennél játszani, nosztalgiázni?


Részemről pl. Shadow of the Colossus, RE4, The Godfather, Cold Fear, Silent Hill 3 stb. Hiába jött ki némelyik újabb konzolokra, eredetiben is megállnak a lábukon, szerintem.


Írd kérlek a válasz mellé, milyen szempontból gondolod, hogy mai játékosnak is élvezetes lehet :)


Köszönöm!



2020. máj. 19. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nincs ilyen játék, a PS2 idejétmúlt úgy, ahogy van
Van ilyen játék, éspedig: (válaszban)
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 - sokak szerint a legjobb Dragon Ball játék, amit valaha csináltak. A harcrendszere nagyon megszokható, és egyedi, én a mai napig előveszem, és szeretem.
2020. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

GTA játékok.

Def Jam

2020. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ratchet and Clank trilógia, Jak and Daxter trilógia, Ookami
2020. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon sok van.


Silent Hill 2, MGS 2-3 szori, hangulat például.


Need for Speed Underground 2 ha autós kell. Na meg Crazy Taxi, Burnout 2 például.


Ha FPS akkor Black, RPG akkor Persona 3 FES


GTA játékok, amiknél van amelyiknek elavult a játékmenete (pl. 3), de klasszikusok. De a 3 jobb XBOX-on.


De ezeken kívül nagyon sok különleges játék van, az egyik legjobb konzol exkluzívokban.

2020. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én napi szinten játszom PS2-vel egyik kedvenc konzolom. Van 3db PS2 gépem és még tervezek venni párat, mert pár év múlva nagyon meg fog ugrani az értékük szerintem. Van egy hibátlan állapotú Sega Dreamcast-em is, amiért már kínáltam 80 ezret is, de nem adnám el semenyiért.
2020. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Black. Egy király lövöldözős...
2021. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Grafikában nyilván nem, de ez ne is elvárható egy 21 éves konzoltól. Viszont játékmenetben mondhatni, hogy igen sok játék van rá, ami mai szemmel is megállja a helyét. Pl. Tekken 4, Tekken 5, Virtua Fighter 4,stb, ezek szinte ugyanazt a játékélményt adják, mint az újabb modern részek, sőt a Tekken 7 nekem például nem is jött be annyira mint a régebbiek. A mai játékok leginkább csak grafikai téren fejlődtek, tartalmilag és játékélményben annyira sokat nem.
2021. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Erre jó példa a Crash Bandicoot Remastered Trilogy és a Spíro Remastered is PS4-re. Ott gyakorlatilag fogták a PS1-es részeket és egy új grafikus motort kaptak a klasszikus részek, a játékmenethez abszolút nem is nyúltak hozzá.
2021. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg Ps1-n is vannak
2021. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!