Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy steames, és egy epic...

Van egy steames, és egy epic games-es GTA V-m. Mind a kettőnek fel kell lennie telepítve, ahhoz, hogy rockstar games launcherben tudjak váltani? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy régebben megvettem a GTAV-t steamen, és most az ingyenesség miatt beaktiváltam Epic Games-en is. És kérte az Epic Games Launchere, hogy telepítsem a játékot... Feltelepítettem, és nem akarom letörölni, mert félek, hogy akkor az Epic Games-es accountom nem fog működni... Csak mert ez így 2x90gb, ami nem kevés... Le törölhetem valamelyiket, vagy fent kell maradni mind a kettőnek?

2020. máj. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez két különböző licencet jelent amihez két különálló Rockstar Social Club fiók kell. A steames verzióhoz a steam kliensnek kell futnia az adott példányhoz tartozó social clubba belépve, Epic esetén az epic-es telepítésnek a hozzá tartozó social club fiókba belépve. Az egyik pedig nem fogja a másikat látni, hiszen egymástól független rendszerek. A közös pont a social club fiók lenne, de mivel a steames már egyszer be lett aktiválva egy social club fiókba, így kényszerűen az epic-es GTA V-nek egy újabb social club regisztrációt kell csinálni.
2020. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh... Igen, azt nem írtam, hogy már van az epicesnek külön fiók. De ha a social clubon keresztül váltogatom, akkor elég csak az egyik?

Amúgy köszi a gyors választ! :D

2020. máj. 19. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A játék két hitelesítési rétegen keresztül indul el. Az elsődleges a Social Club, amelyik SC fiókba beléptél azt a profilt fogja betölteni. Aki csak a Rocktar kliensén belül vette meg a játékot, annak nincs további teendője, abba a fiókba lép be, amelyikbe akar. Aki egy harmadik fél áruházában vette/aktiválta/szerezte be a játékot, második hitelesítési rétegként futtatnia kell azt a klienst is, mert az hitelesíti még egyszer, hogy legálisan van meg a játék. Ez vagy az Epic Launcher, vagy a Steam.


Azt esetleg kipróbálhatod, hogy elindítod az Epic-es telepítést, de a Social Club bejelentkezőablakban a Steames fiókkal aktiváltba lépsz be (vagy fordítva), hogy vajon mi történik. Mert akkor tényleg mindegy melyiket indítod, hiszen csak az számít hogy melyik SC fiókba lépsz be. Bár én meglepődnék ha ez ilyen simán működne, az Epic-nek semmi előnye nem származna belőle ha az ő fiókjukat nem kellene használni, és úgy adtak egy ingyen GTA-t.

2020. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most kipróbáltam, és az Epicesbe voltam bejelentkezve, (steamest indítottam) és kiadta, hogy "Switch your SC account." Akkor úgy látszik, hogy nem kell mind a kettőnek telepítve lennie. Wow! :O

Köszönöm szépen a segítséget! Hatalmas pacsi neked haver! :D

2020. máj. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!