Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresem a kerge kecske nevű...

Keresem a kerge kecske nevű játékot, hol lehet megvenni vagy letolteni?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem kerge kecske volt a játék neve.

Egy piros nadrágos kecske volt benne.

Számítógépes játék volt.

Már több, mint 10 éve játszottam vele.

Tárgyakat pl. Motor, biciklit kellett összerakni benne.

Meg kell mondani két óra között a különbséget, időjárással kapcsolatos feladat is volt benne.

Egy sötét pincében bogarakat kellett keresni.

Fogaskerekeket helyes sorrendbe kellett tenni.

Viz csöveket kellett rendesen tenni, hogy a víz attudjon folyni rajta.

Több kissebb játék volt benne.


Ha ki szerettünk volna lépni akkor megkérdezte, hogy biztosan kilépész. És a válasz az volt, hogy "nem, nem meg akarok játszani" - vidám hangon. Valamint "igen" - szomorú hangon.


Remélem más is játszott vele, régebben és sikerül megtalalni. Már évek óta keresem, de sehol sem találom.



2020. máj. 20. 01:26
 1/2 anonim válasza:

Üdv!

Nekem megvan a lemez! Nemrég sikerült pár ilyen játékot beszereznem. Sajnos nem nagyon szoktam gép előtt lenni mostanában, de ha gondolod és még aktív a topic akkor majd feltöltöm tárhelyre. :)

2020. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, igen még mindig aktív a kérdés. Nagyon örülnék ha feltöltenéd. Ha számodra is aktív és feltöltöd, akkor csak írj privát üzenetben és küld el a linket :) és majd megkapom. (én is ritkán nézem a gyakori kérdéseket) . Előre is nagyon köszönöm.
2021. febr. 11. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!