Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet írni, a tencent...

Hol lehet írni, a tencent gamesnek?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre fel lenne oldva PUBG mobile ban, az fps lock. Nekem csak a médiumot jeleníti meg, azaz 30FPS-t, míg más 60-al játszhat, mert a rendszer úgy véli, hogy bírja a telefonja. Ez mi már? Ilyet nem is lattam sehol, ahol a játék dönti el a beállításaid. Ez mi?? 60-al sokkal folyamatosabb a játék, nem értem, miértnem tehetem enis arra. Ez nem fer így, mivel másnál sokkal folyamatosabb az egész játékmenet. Unom már ezt, de kajakra, hogy GFX_el kell játszanom, és ott állítgatni a dolgokat. Legalább a High lenne elérhető.. Nem is értem, hogy miértnem elérhető, mert a telefonom csutka maxon is viszi (GFX_el letesztelve). A textúra pont nemerdekel, de ez a k... Fps nagyon is. Ég és föld a játék 60-al. Valahogy nem lehetne nekik írni? Vagy ti mit gondoltok erről úgy alapból?

2020. máj. 20. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre nem reagalnak, esetleg ha egy angolul megirt reddit postra tobb tizezren reagalnak akkor talan.
2020. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!