Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak jó játékok amiket...

Vannak jó játékok amiket érdemes játszani?

Figyelt kérdés
NAGYON unatkozom így karanténban esetleg tudtok valami jó játékot mondani amivel elüthetem az időt? Jó lenne ha ingyenes lenne de mind1. Ezekkel toltam sokat:tomb raider 1-2-3, pár AC rész, csgo, forti, dead by daylight. friday the 13th:the game, gtav, de ezeket már unom

2020. máj. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Witcher 3 🤗
2020. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jo jatekok. De te amig forditva ulsz a lovon, es csak az unalomtol akarsz szabadulni, igy minden jatek unalmas lesz. Motivaciot keress egy adott jatekhoz/mufajhoz, azutan nem fogsz unatkozni.
2020. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
DOTA 2, valamint próbálj meg programozni na az sok időt igénybe vesz.
2020. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
League of Legends. Ingyenes, 140 hőssel egy ideig biztos lekötöd magad.
2020. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ajánlhatom a Dauntlesst, ha egy multiplayer élményre vágysz ez akár a barátokkal együtt játszva nagyon jó szórakozás, és ps4-en ingyenes.
2020. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy látom már sok jót írtak előttem, így elnézésedet kérem, de hogy jön egy számítógépes játékhoz a Győrfi Pál kulcsszó?
2020. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!