Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hypixelen VIP vásárlása?

Hypixelen VIP vásárlása?

Figyelt kérdés

Ha megveszem a VIP-et akkor többet nem kell? Ezt úgy értem, hogy többször pl. havonta nem kell érte fizetni ugye? Milyen előnyökkel jár? Saját tapasztalat?

(Ha jól tudom 5.59 USD - nagyjából 1700-1800 Ft.)



2020. máj. 23. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt mindent leírnak neked, de

"Ha megveszem a VIP-et akkor többet nem kell? Ezt úgy értem, hogy többször pl. havonta nem kell érte fizetni ugye?" - Így van, a weboldalon írják is hogy "Lifetime", amely azt jelenti életed végéig szól a rank. Egyedül az MVP++, amit havonta kell fizetni (de ehhez meg kell vásárolnod az MVP+ rankot).


"Milyen előnyökkel jár?" - Szintúgy szépen le van írva: chat name color (Green), chat prefix ([VIP]), Support the server, /fw command, Housing mailboxes, 1 exclusive gadgets, nagyobb "szintű" mystery boxot tud nyitni (4 csillagos), exlusive cosmetics, a weboldalon pedig: post background, avatar frame.


"Saját tapasztalat?" - Nekem VIP+ van, én azt mondom, ha nem akarsz kozmetikumokkal flexelni akkor felesleges ennél nagyobb rank, ugyanis semmi pluszt nem nyújt, viszont megéri, mert nem tesz várólistára ha sokan csatlakoznak, hanem bejutsz egyből.


Nagyjából ennyi az én véleményem.

2020. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon köszönöm ezt a részletes választ! :)
2020. máj. 23. 22:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linken a részleteket. A sima VIP ranghoz nem jár semmiféle lobby állat\mob?
2020. máj. 23. 22:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!