Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Yandere Simulator lefagy!...

Yandere Simulator lefagy! Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Szóval letöltöttem a Yandere Simulator-t. Bemegyek a játékba, betölti Yandere Chan szobáját. Amikor kimennék a szobából a suliba, akkor elkezd tölteni a játék. Lefagy. Az első ilyen lefagyásnál az egész gépem nem reagált. Semmire, majd csak ha hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot. Másodjára már sikerült bezárni egy adag kínlódással. Mi lehet a probléma? Tudnátok segíteni?

(Ne legyetek rosszindulatúak, kérlek)



#hiba #Yandere #Gép lefagyása #YandereDev
2020. máj. 25. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem bírja a géped vagy maga a játé verziója rossz.
2020. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gépem bírná, mert egy évvel ezelőtt is le volt töltve, akkor hibátlanul működött. De letöröltem utána. Most újból letöltöttem. Úgyhogy bírnia kéne.
2020. máj. 25. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a gépeddel van a baj, hanem a játékkal. Ahogy egyre több minden kerül bele egyre jobban akadozik, lefagy, mert a készítő nem tud normálisan programozni.
2020. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem is értem miért játszanak még ezzel a játékkal az emberek. nekem is megvolt és nagyon rosszul ment,pedig amikor letöltöttem teljesen új volt a gépem. yandere dev úgylátszik elengedte magát,és már a játékosokat hibáztassa,hogy nem tudja normálisan befejezni a játékot. Úgyse lesz sose teljesen befejezve :/
2020. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: az a ciki, hogy dolgozott vele egy rendes programozó, aki normálisra meg tudta volna csinálni, de kirúgta mert túl bonyolult volt neki a kód :D Szóval így bízzunk abban, hogy kijön olyan formában, hogy nem robban fel a gépünk amint elindul.
2020. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
^ és mellesleg teli van a játék bugokkal. tényleg mielőtt ilyen dologba kezdene belé,tanuljon meg kódolni. én már nem is bizakodok,full problematikus a játék,ahogy a fejlesztő is.
2020. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár, amúgy, bizakodtam, hogy jó játék lesz :/ Valami átok lehet a yanderés játékokon mert a YanSim soha nem lesz kész, a fanjátékokat meg sorra elkaszálják.
2020. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Elgondolkozom, hogy letöröljem-e. Meglátjuk. De inkáb letöröm, minthogy rámenjen a gépem. :/
2020. máj. 31. 22:13
 9/9 anonim válasza:
Amikor az elején betöltene akkor a graphics quality-t állítsd át Low quality-re ha ezzel sem működik akkor Low (1/2 Res textures)-re ha ezzel se akkor Low (1/4 Res textures) ha ezzel se akkor a nyolcassal és így valószínű hogy fog
2020. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!