Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan és mit töltsék le 3ds...

Hogyan és mit töltsék le 3ds emulátort telefonra? Pokemon X és omega Ruby rom-t, hogyan és hol töltsék le?

Figyelt kérdés
Xiaomi 8A telefonom van. És nem tudom, hogyan csináljam. Amikor a play áruházban próbáltam letölteni a Citra emulátort de azt írja ki, hogy az eszköz nem kompatibilis. Az aptoditéről letöltöttem, de nem találja a rom-t.

2020. máj. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Most akkor a rommal vagy az emulatorral nem boldogulsz? Emulator kell, hogy legyen google playen is. Esküdni nem mernék rá, de talán olyat is találsz, amibe előre "be van táplálva" néhány játék, legalábbis emlékeim szerint NES emulatorból volt ilyen korábban.


Romokat neked kell kitalálnod, én nem ismerem a 3ds-t, de úgy nézz körül, hogy az ilyen rom-töltögetős oldalak közt elég sok a vírusos. Legyél felszerelkezve egy jó vírusirtóval. És play áruházon kívüli forrásból sem ajánlott letölteni egyébként.

2020. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az emulator nem találja a romot. Ezért nem tudom melyik a rossz.
2020. máj. 27. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nézted, melyik mappából tölti be az emulator a romot alapjáraton? Valahol az emulator beállításaiban meg kell találnod. Ha nem ebben a mappában vannak a romok, akkor nem fogja megtalálni őket.
2020. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abban a mappában nézem.
2020. máj. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!