Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a mário forever-b...

Hogyan lehet a mário forever-ben a 6 ik világ 2 ik pályályátvégig vinni? Ilyen laiirintusos játék de én mindig ugyanoda lyukadok ki benne . Nagyon kivéncsi vaygyokmár a követkzö pályára de sehogysem tudom kivinni ezta labiiiirintust

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 13:47
 1/3 anonim válasza:
te először melyik csőbe mész bele? mert nekem nem enged egyikbe se belemenni....:(
2013. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem sem engedi, hogy belemenjek a csövekbe, csak amelyikbe megérkezek, onnan lefele. :(
2014. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vulkanjoe válasza:
belemész a pálya elején a csőbe, ott átmész a vízszintes csövön, aután a 2. csőbe felugrasz, azután felugrasz a fejed feletti csőbe, aztán felütsz egy téglát, arra ráugrasz, és belemész a fenti csőbe, aztán átmész az ágyúkon, szaladsz amíg majdnem leesel, itt ne ess le, hanem ugorj bele a csőbe, innen meg már ki lehet találni! :)
2014. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!