Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 3 remake játékos...

Resident Evil 3 remake játékosok! Érdemes végigvinni Claire-el is a játékot, ha már kijátszottuk Leonnal?

Figyelt kérdés

Végigvittük már Leonnal, és most belekezdenénk Claire-el is, de azt hittük, hogy tök más lesz a hely, a sztori, a feladatok. Így az elején baromira unalmasnak tűnik, hogy újra a Main hall-ban vagyunk, újra szenvedni kell a 3 medállal, az összes szobát végig kell járni, az összes ajtót újra ki kell nyitni, minden cuccot meg kell keresni, már azt se tudjuk mik voltak ott, totál össze vagyunk zavarodva. Itt vagyunk egy brutál béna fegyverrel, ami közelharcban teljesen használhatatlan, mert 1 db ammot lehet beletölteni, és több mint 5 mp mire azt az egyet betölti. Azon kívül hogy bosszantó, hogy állandóan kinyírnak a hülye lények, unalmas is, mert már egyszer megszenvedtünk ezzel nem kevés ideig.

Lesz valami más érdekesség? Mármint valami új sztori, ami érdekes, új helyszín, esetleg új bossfight-ok, új lények, vagy totálisan teljesen ugyanaz lesz minden, mint Leonnal volt? Érdemes Claire-el is kijátszani, vagy bele se kezdjünk? Nektek mik a tapasztalataitok?

A bonus játékokról meg már ne is beszéljünk, szerintem azt totálisan lehetetlen kijátszani (az a gun shop-os faszi, a nagymellű csaj, meg volt még egy harmadik rövid játék is). Kb 5 percig mentünk, és felzabált az a rohadt nagy mennyiségű szörnyek, nagyon idegesítő.



2020. máj. 27. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Claire a 2. részben van.


És igen, mivel más utat jár be.

2020. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, ugye nem játszottál az eredeti PSX azaz PS1 verzióval?

Csak azért, mert régen ilyen volt a Resident Evil! Ez nem a FOSNÁJT vagy a CSÉGÓ. Itt taktika és ész kell, meg a fegyverek profi ismerete.


Szóval ez észjáték, nem lövöldözős.

2020. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, bocsi, utána rájöttem a hibára :D 2-őt akartam írni, fogalmam sincs miért 3-omra gondoltam.


2-es: Pont nem szeretem a lövöldözős játékokat, ami fullra csak arra megy rá :D Nem cségózok vagy fosnájtozok, nem igazán vonzanak. A Resident Evilben pedig ponthogy azt szeretem, hogy kell bele egy rakás logika :D

2020. máj. 27. 23:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!