Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az AC Origins...

Szerintetek az AC Origins jobb mint az AC Odyssey?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy az odyssey jobb. Pedig szerintem az originsbe sokkal több az akció, jobb tőrténet. Illetve az az egyiptomi újítás is nagyon adja!

Nekem így vannak sorrenben az ac játékok


1. AC Origins, Syndicate

2. AC 1

3. AC Revelations

4. AC 2

5. AC 3

6. AC Rogue

7. AC Unity

8. AC Black Frag

9. AC Odyssey

10. AC Brootherhood


Nos az AC Syndicate és Origins között azért nem tudok dönteni. Mert mind2 játéknak megvan a maga előnye, hátránya egymáshoz képest! Pl a syndicate jól bemutattja Angliát. Az unity a sekélyes sztori miatt nem volt annyira jó! Szerintem az AC Valhalla viszont felűl fogja múlni mindet. Mert imádjuk a vikingeket!



2020. máj. 30. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív, úgyhogy nagy vita lesz amiből én ki szeretnék maradni
2020. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Imádjuk a vikingeket. Kár, hogy a Valhallában nincsenek, csak azok, akik az ubisoft szerint a vikingek, tele hollywoodi kliséhalmazokkal. A trailerben a csata a Trónok harca 8. évadának zseniálisan kigondolt csatáit idézi, kb. annyi benne a logika.

Látványra biztos jó, de ha valaki jobban bele szeret gondolni vagy mélyedni, annak nem hiszem.

2020. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Top 3

1.Ezio trilógia (kicsit csalok, de nekem a 3 rész egyben ad egy teljes játékot/ történetet)

2.AC 3

3.AC Black Flag


A többire egy idő után mindig ráuntam, de becsületből végigjátszottam. Nagyon bízok a Valhallában, mert én személy szerint a Black Flag óta nem kaptam egy jó, Assassin's Creed név alatt futó játékot.


#2

Az AC sosem akart teljes mértékben történelem hű lenni. Erre minden indításnál fel is hívják a figyelmet.

„INSPIRED by historical events and characters. This work of FICTION was designed, developed and produced by a multicultural team of various religious faiths and beliefs.”

2020. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
3. Teljes mértékben? Egyáltalán nem az. Mellesleg ez még nem mentség a csata logikájának teljes hiányára. PL. égő nyilakat lőnek ki az érkező vikingekre, akiknek így van idejük a fejük fölé emelni a pajzsaikat és fedezéket találni. Pedig ha nem égő nyilakat lőnének ki rájuk, akkor nem vennék észre, hogy célpontokká váltak és egy csomót, köztük a "főhőst" is leszednék közülük. Nincs semmi értelme meggyújtani a nyilakat, azt leszámítva, hogy "mutatós", de ha valaki jobban belegondol, jelezni az ellenségnek, hogy tudsz az érkezésükről és már megindítottad az ellentámadást tiszta hülyeség. És ehhez nem kell történelmi hűség, csak egy kis logika.
2020. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Bayek nagyon nem volt szimpatikus, viszont Kassandra a kedvenc AC szereplőmmé vált.
2020. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

#4

Ha logikusra és történelemileg hűre csinálnánák egy csatát, egy videójáékban, akkor annyiból állna egy csatajelenet, hogy 2 fél felállna egymassal szemben, felvennék a pajzsfal formációt, és egymást döfködnék a fedezék mögül. Erre lennél kivancsi?

Egy videojatékban elsősorban az a lényeg, hogy látványos és akciódús legyen egy harcjelenet. Az Ubisoft közli, hogy a munkájuk fikció, valós esemenyek kiszínezése stb. Kár ezért beléjük kötni szerintem.

2020. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6. Nem ennyiből állna. Ez csak a fantázia teljes hiánya ezek szerint.
2020. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az AC Origins hozta azt a szintet amitol leesett az állam...

Azota mar ketszer mentem vegig rajta a kiegeszitoket belertve. De emlekszem, a masodik meg mindig tudott ujjitast hozni, mas kuldeteseket,mas utat.

Az Odyssey most kerult nalam napirendre, remelem,hogy nem fogok csalodni benne, bar az Origins javara szoljon,hogy a piramisokban a bojongas azert nagyon ott volt!

2020. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!