Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan akció játékokat...

Tudnátok olyan akció játékokat mondani, amiknél a végső boss harc nagyon epic és emlékezetes?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan játékba futok bele ahol olyan kiábrándító a végső összecsapás, hogy lenullázza az addigi játékélményt számomra. Túl rövidek, egyszerűek, vagy konkrétan nincs is boss harc. Nemrég a Shadow of Mordorral jártam így, ahol a badass főgonoszt egy fél perces átvezetőben győzte le a főhős, amibe annyi beleszólásunk volt, három alkalommal kellett megnyomni egy gombot és kész. Gyalázat...

Én egy akció játék végén katarzist és epic finálét akarok. Tudtok olyan játékokat mondani, ahol a végső boss harc kellően hosszú, izgalmas, látványos és nagyszabású?



2020. máj. 31. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én a watchdogs 1 végével megszenvedtem.

ird be keresobe: Hardest Video Game Bosses.

biztos kiad jo nehany jatekot ;)

2020. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Prince of Persia: Warrior Within, és The Two Thrones. A The Sands of Time-ot is nagyon erősen ajánlott végigjátszani a történet miatt, de ott a főellenséggel nincs nehéz dolgod. Ezen felül Dark Souls, csak ne olvass utána, hogy hogyan kell nagyon erős karaktert készíteni, mert akkor annyira nem lesz nehéz.
2020. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés akció alatt mit értesz, mert ha az FPS is belefér, akkor pl a Serious Sam és Painkiller játékokban igazán jó bossfightok vannak.


De ha szigorúbban vesszük a stílust akkor a Devil May Cry szériára érdemes rálesni, illetve a Darksiders rászekben is akad pár epic fight.


Ha meg a nehézség a lényeg akkor Dark Souls széria.

2020. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mèg az eszembe jutott, hogy jatekokon belul lehet nehezsegi szintet allitani. azt is akkor lakd hard/very hardra :D
2020. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
knight of the temple 1 a legnehezebb szinten. (régebbi játék)
2020. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!