Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A star stable onlineban Frízt...

A star stable onlineban Frízt vagy Haflingit vegyek?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vegyétek? Melyik a jobb? Nektek melyik van meg? Nekem mind a kettő nagyon tetszik. Hosszútávra (Decemberig csak az lenne a lovam) tervezem, szóval kérlek segítetek!!!

2020. jún. 1. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Fríz
Haflingi
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem frízem van

Bár attól függ, neked szinte melyik tetszik


Végülis ha ennyi időn át akarsz azzal a lóval lenni, akkor szeresd

2020. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő van, a Haflingim a kedvencem

És még hidegtűrő is :3

2020. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok: *színe

Nem szinte

2020. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt/Van mindkettő. Valószínűleg csak nekem ez a véleményem, de annyira nem jön be a fríz animációja. Egy dolog hogy kentervágtában oldalra dől a karakter, de a ló animációja mikor vágtázik az se valami szép.

Haflingit hamar eladtam, de csak mert nem volt türelmem edzeni. De tényleg jó benne hogy hidegtűrő, és még szép is, úgyhogy egyrészt én azt vennék a helyedben, másrészt meghoztad a kedvem hogy vegyek én is xD

2020. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. Kedves utolsó, használd örömmel.

Holnap megkapom a lifetime tagságom és szerintem Ferdinánd lópiacán megveszem a Haflingit. Ajánlanátok jó szetteket rá (lehetőleg a bónusz shoppól)

2020. jún. 1. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Bónuszshopban nincsenek minőségi ruhák, csak nemrég kezdtek el berakni párat, de még nem teljes a szett. Van jópár szettem, ha érdekel, szívesen elküldöm amik illenének rá, de amúgy itt ( [link] tudsz nézegetni ruhákat~
2020. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyelőre nem a minőségét nézem :D Az oldalt nem nyissa meg
2020. jún. 1. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Én amúgy a Frízeket egy picit jobban szeretem, de a Haflingik is nagyon cukik. Mindkettőt csak ajánlani tudom, de szerintem a Fríz picit szebb, Hafi gyorsabb. :3
2020. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül Hafit vettem, a következő fríz lesz :D
2020. jún. 3. 18:17
 10/10 anonim válasza:
Jó döntés
2020. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!