Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim milyen modokat kell...

Skyrim milyen modokat kell letölteni hogy ilyen legyen a játék?

Figyelt kérdés
youtube.com/watch?v=1ZpH-QXILec

2020. jún. 4. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú öcsi neked valami baj lehet a fejedben, ha ilyenné akarod "varázsolni", ez már a deviancia határait súrolja.
2020. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, ezen kiégtem. XD


Kérdező: Sexlab többnyire.

De fontold meg a következőd: A Skyrim egy rémesen instabil játék. Ha túl sok script heavy modot raksz fel rá, rengeteg hibával és ctd-vel fogsz találkozni. Azaz csak akkor fogj hozzá, ha megéri neked 10 perc erotikus gameplay miatt 20 másodpercenként menteni, mivel nem tudhatod, hogy mikor fagy le a játék, kompromisszumokat kötni a ruhák/páncélok terén, mert nem minden 18+-os test modelhez passzolnak, illetve behúzott nyakkal játszani és eltiltani mindenkit a géptől, mert tele van 18+-os tartalommal. Én a helyedben megtartanám a Skyrim-ot nagyjából family friendly-nak, és keresnék valami olyasmi játékot, mint a Honey Select vagy a Play Home, ahol sokkal realisztikusabbak a karakterek, sokkal több lehetőség van a pózok és a személyreszabás terén, és sokkal stabilabb is a játék, azaz nem fagy le/dob ki állandóan.


Tudom, hogy nem ilyen válaszra számítottál, de azért remélem segítettem. :)

2020. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, sexlab + ZazAnimation az alap és pár hozzá tartozó egyéb népszerű mod (loverslab.com). Minden szirszar WIP mod-ot nem érdemes tölteni, de a legtöbb népszerű 18+ mod gond nélkül fut egy amúgy stabil telepítésen. Az enyémen kb. 580 mod és 211 aktív plugin van (nem 18+-os, az is van pár, de nem az a lényege), és nem instabilabb, mint a gyári volt, vagy max. egy kicsit, cserébe sokkal szebb, mint akár az SE, és alig lassabb.
2020. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, de nem mindegy, hogy mennyi scriptet futtat. Nem a pluginok, és végképp nem a modok száma számít. A Sexlab-os modok viszont rengeteget használnak.
2020. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 - az már biztos, ráadásul a classic edition nem igazán hatódik meg, ha sok CPU maggal találkozik, kb. nem érdekli :-)
2020. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!