Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem nem nyújt...

Csak szerintem nem nyújt olyan játékélményt a Valorant, mint bétában?

Figyelt kérdés

10 meccset mentem eddig. 7 alkalommal nagyon kikaptunk, 13-0 és hasonlók. Kb semmit nem tudtam csinálni, rögtön haltam. 3 alkalommal meg mi győztünk fölényesen. Killem itt se sok lett, kb semmi hasznom nem volt.

Bétában 20-30 killes meccseim is sűrűn voltak. Noob vagyok és úgy érzem, hogy az "erősek" közé dob be szenvedni. Viszont itt se jó a balance, mert vagy az egyik vagy a másik csapat aláz. Kezdők már nem is élvezhetik a játékot vagy mégis mi lett?


2020. jún. 5. 11:21
 1/1 pappgr ***** válasza:
Ez ellen sajnos nincs mit tenni, most hogy kinyílt a tömeg felé, mindenki és mindenki ugyanazon a szinten kezdi, a rendszer nem tud különbséget tenni a játékos között akki még nem játszott fps-t és aközött akinek 3000 órája van CS-ben. Egy-két hónap múlva majd ki fog alakulni a helyzet.
2020. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!