Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities skylines-hoz van...

Cities skylines-hoz van valami forgalom okosító?

Figyelt kérdés
cities skylines-ban anyira bután használják a sávokat, a kocsik, hogy valami hihetetlen. 3 sávban belehet kanyarodni jobbra de csak a legszélsőt használják, kihasználatlanul van 5 sávos út amikor egyet-esetenként kettő sávot használnak. TM:PE-vel próbálgatom valahogy de lehetetlen :( Valami mód elérhető? mert kezdem nagyon unni, hogy megoldanám logikusnak tünne, hogy eloszlanna a forgalom de nem.

#mód #Traffic #Cities: Skylines #cities skylines forgalom #cities skylines traffic
2020. jún. 6. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a képen szemléltetem, hogy az aútópályán levezetem egy oldalról a forgalmat és bevan álítva, hogy mind a három sávból előre és le is tudjon kanyarodni de csak a legszélsőt haználják egy helyen mindenki lefordul a szélsőbe. Erre kéne egy megoldás

2020. jún. 6. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:

A TM:PE-nek vannak ilyen opciói, amit pl a főmenü/content manager/mods/TM:PE/options helyen érsz el "advanced vehicle AI"


De a képen inkább úgy néz ki, hogy sok jármű azt a sávot foglalja, amit a lekanyarodóknak kellene csak használni, így inkább azt javasolnám, hogy vedd ki a "bármerre" sávokat és a szélsőt tedd "csak kanyarodó"-ra, a többit pedig "csak előre".

2020. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azért hagytam mind a hárman mert 60 km sor van az autópályán és terveztem, hogy hát ha jobb lenne :)
2020. jún. 6. 16:09
 4/4 anonim válasza:
TM:PE. Viszont elég gyakran okoz gitcheket (repölő autók, útépítésnél van hogy lerak 100-200db random piros kocsit) illetve másik hátránya, hogy kegyetlenül zabálja a procit a mod.
2020. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!