Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Robloxban kapsz robuxot ha...

Robloxban kapsz robuxot ha belépnek a groupodba?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam ha csinálsz egy groupot és belépnek emberek akkor kapsz robuxot. Ez mennyira igaz? És ha igaz akkor csak prémiummal? Vagy lehet anélkül is? És ha valakinek küldesz robuxot akkor az lemegy a te saját robuxodból?

#csoport #Roblox #Robux #Roblox csoport
2020. jún. 10. 01:19
 1/2 fireheart2500 ***** válasza:
100%
ez a groupos annyira igaz minthogy malacok esnek az égből. legalábbis én megpróbáltam de nekem a legújabb verzióval nem sikerült. nekem viszont nincs prémiumom szóval lehet hogy csak prémiummal működik. és az átküldés az mindenhol úgy megy hogyha valakinek küldesz robuxot a sajátodból leveszi
2020. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 comment12 ***** válasza:

Alapból hogy a tárgyakat a roblox oldalán prémiumként tudod tradelni (ha mind a ketten prémiumok vagytok). Akkor a robuxot is lehet. Prémiumként!


És igen lehet, hogy ha kérsz robuxot egy csoportból akkor ad. Én nem tudom mert nem vagyok olyan csoportban.

2020. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!