Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen gyakran van hatoslottón...

Milyen gyakran van hatoslottón hármas, négyes ötös találatotok?

Figyelt kérdés
Illetve skandinávon 4, 5, 6 találat gyakorisága?

2020. jún. 14. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hatoslottón nem érdemes játszani: a hármas is csak 1500 Ft körül fizet, négyestől felfelé meg nincs reális esély.
2020. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig gyakran elviszik a főnyereményt. Viszont én a kérdésre szeretnék választ kapni. Egyébként melyiken érdemes játszani? Ötös még lehetetlenebb szerintem. Skandináv?
2020. jún. 14. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ötösön ritkábban nyersz, de nagyobbat, hatoson a hármas találat nem annyira ritka, de azokkal nem jössz ki pluszban, igazából a lottóval csak akkor jössz ki pluszban, ha beakad egy nagyobb nyeremény, amire ugye kicsi az esély, de ettől függetlenül hetente nyernek milliókat többen is az ötösön a négy találattal. Bárkit megtalálhat a szerencse, a hetes lottón van a legnagyobb esélyed.


Ha van rá pénzed és nem sajnálod, afféle hobbi, akkor érdemes minden héten ugyanazokkal a számokkal játszanod, mondjuk a skandin 6-7-8 szelvénnyel, vagy az eurojackpoton 2-3-4 szelvénnyel, ez drágább, de piszkosul jól tud fizetni!


Hatos lottón csak hármasom volt eddig, viszonylag sűrűn, de azokkal is mínuszban voltam.

2020. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!