Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Yugioh lapok képességeiben...

Yugioh lapok képességeiben mennyire vagytok jók?

Figyelt kérdés

Na ez egy hármas kérdés.

Kérdés numeró egy, vagy one, esetleg ein, uno, ichi.

Megvan nekem az Ancient Gear, az A.G. Golem, meg az A.G. Gadjiltron Dragon.

Megvan ugyanakkor, az A.G. Explosive.

Ezt a varázskártyát, a három felsorolt szörny közül bármyelyiken aktiválhatm? Hisz mind Ancient Gear.


Kérdés kettő.

Megvan még a Machine Duplication. Ugye, válassz egy masinát, aminek ereje 500 vagy kisebb, és idézz meg két same name, vagyis ugyanilyen nevű kártyát a pakliból. Ha én ezt az Ancient Gear-on használom, aminek az Atk-ja 100, leidézhetem a másik két szörnyet? Hisz az ő nevük is Ancient Gear.


Utolsó kvesztcsön. (tudom nem jól írtam, de így fonetikus)

Tudtok olyan kártyát, legyen az szörny, varázs, vagy csapda, aminek a kijátszásával kikereshetek a pakliból egy varázskártyát?

Mint a Fekete erdő boszorkánya amivel kikereshetek egy max 1500 védelemmel rendelkező szörnyet. Mert valljuk be, nem kicsi szerencse kell ahhoz, hogy az A.Gear és a M.Dupl. hamarabb felöjjön mint a Golem vagy a Gadjiltron.

Előre is köszönöm.



2020. jún. 15. 14:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!