Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Driveclub ot ( ps4) miért...

A Driveclub ot ( ps4) miért szüntették meg online, meg miért vették ki a store ból?

Figyelt kérdés

Még a Ps4 megjelenése után röviddel jelent meg, de őszintén szólva azóta sem láttam olyan szép játékot, főleg olyan eső effektet, szoval már

az eső része

önmagában egy csoda.


A mostanában mutogatott ps5 ös Gran Turismo néz ki hasonlóan talán.


Ez azért fura, mert szerintem a Driveclub után pl csúnyább volt a Forza 7, vagy a Gt Sport is. :) az eső része biztos.


Meg ez a klub os ötlet sem rossz, szerintem inkább patchelgetni kellett volna mint elkaszálni a lényegi online részét.



2020. jún. 17. 02:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*olyan szép AUTÓS játékot. :)
2020. jún. 17. 02:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én is megakartam venni, mert jónak tűnt, de aztán olvastam, hogy lelövik a szervereket, szóval inkább hagytam.
2020. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem rettentő lassú volt, a 30 FPS egy autós játéknál tönkreteszi az élményt. Plusz az autókat sehogy sem lehetett tuningolni, állítgatni, csicsázni, nagyon statikus volt az egész.
2020. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát, valamit valamiért..

A Driveclub esetében szerintem a 30 fps teljesen normal, hiszen a generáció elején letettek egy olyan grafikájú játékot/eső effektet, amit talán csak ps5 ön látunk viszont.

2020. jún. 17. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: Az kétségtelenül etalon a mai napig.
2020. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy voltak ilyen hiányosságok, de azért még korai volt lelőni a szervereket szerintem. Ezeket javíthatták volna a következő részre.
2020. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kedves Vezető ***** válasza:

Talán túl hamar villantották meg azt az esőt, mert utána tényleg nem volt olyan az egész generáció alatt egyik konzolon sem. Valamiért korán eltüntették e gémet.


Talán ez lesz eleinte a ray tracing mellett az ujdonság, ez lesz a stanard eső.

2020. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, de tényleg, ez az eső effekt egy patch el jött, ha jól emlészem, szoval ha megveszem lemezen, már nem updateli a store ból az utolsó verzióra?
2020. jún. 18. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a patch-eket azért letölti.
2020. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

XBOX-on ugyan ez megy Forza játékokkal. A Microsoft szereti 4 év után végleg letörölni Store-ból az onnantól számított 4 éves Forza epizódokat. Horizon 2012-es, de 2016-ban valószínűleg elérhetetlenné tették mind a játékot, mind a DLC-ket, de nekem volt szerencsém még idén hozzájutni egy Limited Collector's Edition-höz, és bár használtan vettem 5 ezerért, mégis be tudtam aktiválni minden ajándék DLC-t, ami csak benne volt a csomagban. Nagyon meglepődtem, és rendkívül boldog voltam, mert az egyik kedvenc autós játékom, és szülinapi ajándékomnak szántam, így külön örültem. De, hogy folytassam, még 2016-ban jött XBOX One-ra a visszafelé kompatibilitás, aztán a Horizon 2-t 2018-ban ugyanerre a sorsra ítélték. Store-ból már csak X360-ra lehet megvenni. Motorsport 5 szintén 4 év után vége.


Szerintem a Sony nem találta sikeresnek sem a játékot, sem a fejlesztő csapatot. Az Evolution Studios megszűnt azóta, akik ezt a csodát fejlesztették. Én szívesen láttam volna folytatást, mondjuk PS5-re, de ha nem, hát nem. Majd talán a GT7 jó lesz. GT Sportot sem utálom mondjuk, de mintha a 6 izgalmasabb lett volna, legalábbis nekem biztosan. Aztán nem lepődnék meg, ha jövőre megszűnnének a GT Sport szerverei, esetleg 2022-re. GT epizódok multijai mindig leálltak talán 4-5 évente. GT6 szerverei sem üzemelnek már mióta, aztán 2013 decemberi cím. PS3-mal együtt vettem meg a 6-ot 2018 októberében, de akkor sem tudtam már multizni. GT5 asszem 2010-es, és már 2014 májusában befuccsolt az online. Sony nagyon szereti ezt csinálni... Ha idén jönne egy Forza Horizon 5/Motorsport 8, akkor a Motorsport 6/Horizon 3 szerverei fuccsolnának be, ez egy ilyen játszma. Még jó, hogy sosem érdekelt különösebben a Forza Online módja, viszont a DriveClub-ért kár. Tervbe volt véve tavasszal, hogy multizok egy keveset, esetleg a trófeákat megcsinálom, mielőtt végleg vége lesz a támogatásnak, de sajnos ez elmaradt több okból kifolyólag.

2020. jún. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!