Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Robloxban hogyan szerezhetnék...

Robloxban hogyan szerezhetnék Robuxot hogy ingyen lenne? Van valami hackes oldal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
miért kell hackelni? még a géped is elnyelhet valami vírust és az adataidat kihalásszák.
2020. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy, pont ez a lényege hogy vedd meg pénzért. A bankszámládra sem tudsz ingyen pénzt "hackelni".


Egyébként meg:


Információs rendszer felhasználásával elkövetett csalás

375. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett információs rendszerbe adatot bevisz, az abban kezelt adatot megváltoztatja, törli, vagy hozzáférhetetlenné teszi, illetve egyéb művelet végzésével az információs rendszer működését befolyásolja, és ezzel kárt okoz, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2020. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
13 évesen nem is szabad ide regisztrálj. kérd meg szépen anyucit vagy apucit hogy vegyenek és kész.
2020. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Tik Tok-on van egy tiktokos aki max 800 Robuxot ad ingyen, csak mert feliratkozol rá. Egyébként meg miért baj ha játszik vele?! Én 22 vagyok és Robloxozok mert az jól kikapcsolja az agyam.
2020. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
SEHOGY semmi se ingyenes. Ne használj ilyen oldalakat mert személyes adatokat is képesek megnézni és ha látsz ilyen játékokat h free robux azért hogy kiviszel egy kis pályát és feldobja hogy 40k robux meg mit tom én és ott ne add meg a jelszavad mert meghackelnek!és leginkább a kisebb gyerekek szoktak az ilyeneknek hinni. és ha még kicsi vagy kérj majd a szüleidre ünnepekkor szülinapra mondjuk 400-800-at mert gondolom annál többet nem fizetnek érte (800 robux = kb 2500 ft)
2020. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 comment12 ***** válasza:
79%

Figyelj, Nem ajánlom a hackelést mert úgy jársz mint az én fiókom (én nem hackeltem, de valahonnan kaptam egy robuxot), a roblox Exploitingnek tekinette és elvette, bannolta meg törölte a fiókomat.


És, lehet van módja, hogy ingyenes robuxot szerezzél, de nem ajánlom.

2020. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Van ilyen oldal nekem bevált de komolyan bár semmi értelme. Nem hackelés esküszöm egy oldal ahol kérdőívekért kapsz robuxot és csak jóvá kell írni


(jöhetnek a lepontozások xD)

2020. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci bankártyája. Hu
2020. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!