Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Imvu játék ba kéne egy jòtét...

Imvu játék ba kéne egy jòtét lélek? (szolok nincs vip és társai amivel még tudnám magamtol csinálni) és telefonrol játszok

Figyelt kérdés
Kellene nekem valaki aki meg csinálná nekem a szobát az imvuba (amiben csak szex pozok vannak amojan szex barlang tipusu lenne )amiben válalom a félvigyázást a moderátori részét (de tuti nincs ilyen ember aki meg csinálná nincs ilyen jòtét lélek)

#Imvu,játék, mobil
2020. jún. 20. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

uhm... ez a játék első ránézésre 12 éveseknek való aztán rájössz, hogy akár 18 karikás is lehetne.

Te hány éves vagy?

2020. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20fölöti és ha vipre váltanék akkor 18+os lenne de nem invesztálok bele pénzt meg van gépre is
2020. jún. 20. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az átlag életkor 15-18 között mozog.

De oké, fingon sincs a játékról, csak láttam róla videókat.

2020. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak pozok amik szexnek nézmek ki és 1jo poz +chat és a képzeleted csodákra képes
2020. jún. 20. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, de ennek semmi köze sincs ahhoz amit mondtam :P
2020. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak idösebek is fent
2020. jún. 20. 22:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!