Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A komolyabb PC színvonalhoz...

A komolyabb PC színvonalhoz hasonló játékok csak iOS en vannak? Vagy ott sem? Androidon amikor utoljára utánanéztem csak a San Andreas volt ami komoly volt!?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert beruháznék egy jobb okostelefonra meg egy kontrollerre, a telefont pedig monitorként és "központi egységként" használnám.
2020. jún. 20. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy telefonban nincs olyan erős videókártya mint egy PCben. Még a csúcskategóriásban sem. Az oka egyszerű, a telefonba csak passzív hűtés fér el, az is eléggé korlátosan. Így képtelenség akkora teljesítményt elérni mint egy PCben.
2020. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pappgr ***** válasza:
Ha nem akarsz gépet venni akkor lehet, hogy a legjobb megoldásod az, hogy veszek játék stream szolgáltatást és a telefonodon játszol.
2020. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én nem grafikailag értelmeztem a PC színvonalat, hanem hogy mennyire jól van kidolgozva a játék, mennyire tud komplex vagy skillen alapuló lenni, tehát nem csak olyan, hogy golyókkal lövöldözök!
2020. jún. 22. 20:47
 4/7 pappgr ***** válasza:

Bevallom, egy ideje nem nagyon böngésztem a playstore-t, pontosan azért mert csak igénytelen pay-to-win vackok vannak rajta. Persze tisztelet a kivételnek, de ha nincs megfelelő bányász felszerelésed akkor nem fogod megtalálni őket. A legjobb esélyed ha az editor's choice játékok között keresgélsz. De mivel a harware nem erős és a célközönség csak 10-20 perces játékidőkre vágynak, pls metrózás vagy mosdószünet közben, nem fogsz wicher szintű történetet vagy celeste szintű platformereket találni.


Ezzel együtt, kb egy évvel ezelőtt nekem is elegem lett hogy nincs telefonra semmi jó, és mivel soha nem játszottam még nintendo játékokkal beruháztam egy switch-be. Sajnos azóta drasztikusan csökkent mennyi időm van játszani, de egyáltalán nem bántam meg.

2020. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akad néhány PC/Konzol színvonalú játék, de nagyon kevesen fejlesztenek ilyet, mert sokkal hosszabb a fejlesztési idő és általában kevesebb bevételük lesz, mint az "ingyen letölthető" egyszerűbb pay to win játékokból.


Ha szereted a Dark Souls jellegű játékokat, akkor szívből ajánlom a nemrég megjelent Pascal's Wagner című remekművet. Harcrendszer tekintetében szinte ugyanazt hozza, mint egy hasonló jellegű PC játék, az irányítást is egész jól megoldották érintőképernyőn, de bluetoothos gamepaddal is játszható. A grafika is kellően szép mobiljátékhoz képest(szerintem hozza mondjuk Dark Souls 1 szintjét), a nyomasztó Dark Fantasy atmoszférát is nagyon jól eltalálták. Olyan jól optimalizálták, hogy egy középkategóriás telefonon High grafikán röccenésmentesen fut.

[link]

2020. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy másik alternatíva: Windows-os kézi konzol...

[link]

2020. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most jelent meg:

[link]


Jelenleg a legszebb anime stílusú Openworld RPG, amit Androidra, PS4-re, PC-re is egyszerre adtak ki.

2020. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!