Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol, milyen fórumon tudnék...

Hol, milyen fórumon tudnék érdeklődni Fallout 76 futtatási problémával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy frissen telepitett laptop, amely megfelel a játék minimum hardverigényeinek, mégsem fut rajta a Fallout 76. Ismertek olyan fórumot, amin technikai segitséggel tudnának szolgálni számomra, hogy el tudjam inditani a játékot?

2020. jún. 22. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert kegyetlen optimalizálatlan szutyok, emeletre hányadék grafika jár hozzá. Erősebb gépeket is megtud edzeni.. Holott egy 12 éves játék szebb nála. Ajánlom, hogy hagyd a francba, és játsz az előző epizódokkal, azok legalább érnek valamit :)
2020. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hagynám, de ha már egyszer megvettem... Fallout-függőségben "szenvedek" :D De nekem már minden ötletem elfogyott, hátha másnak még akad valami a tarsolyában.
2020. jún. 22. 23:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint maga a játék nemfut, vagy alapból nem indul el? Mi a pontos probléma?
2020. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Futás alatt azt értem, hogy low frame szám
2020. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit ír ki indításnál? Hol vásároltad meg? Operációs rendszered milyen?
2020. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát az egész úgy kezdődött, hogy van egy laptopom, amiben van két GT755M videokari SLI-ben. Mivel hasonló kaliberű játékok simán elfutottak rajta, ezért gondoltam, a Fallout is elmegy majd. El is indult (bár eléggé noszogatni kellett az elején egy darabig), egész tűrhető frameval futott is (25-30 körül, low-medium beállitáson). De csak kb. 5-15 percig, aztán lefagyott 3-5 másodpercre, majd kilépett az asztalra.

Igy játszottam vele kb. 2-3 napig, de a 3 nap alatt a repteres küldiig tudtam eljutni csak, oda is csak úgy, hogy a campot 5 percenként áthelyeztem (mielőtt kifagyna a játék), hogy ha legközelebb kifagy a játék, akkor ne megint a vault alól induljak már. A repteres küldit viszont már nem sikerült megcsinálni, mert mindig előbb kifagyott, minthogy a végére értem volna.

Szóval mérges lettem, és vettem egy másik laptopot. Abban egy GTX970-es kártya van, ezzel már teljesiti a laptop a minimum követelményt. Viszont ha el akarom inditani a játékot, akkor csak bejön a steam inicializáló ablaka, kb. fél másodpercig látszik, majd visszadob az asztalra, bármiféle hibaüzenet nélkül.

Van valakinek valami jó tippje, mit tudnék kezdeni vele? Videodriver a legfrissebb van fenn, win8.1 oprendszerrel, szabad hely van bőven, nem értem, miért nem fut.

Köszönök előre is minden segitséget vagy próbálkozást is, csak induljon a mocsok :)

2020. jún. 22. 23:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Az ini fajlban is tokmindegy milyen felbontast, fullscreent (vagy nem) allitok be, semmi valtozas.
2020. jún. 23. 00:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Steamon vettem meg a jatekot.
2020. jún. 23. 00:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Ember, esetleg a jatek hivatalos oldala/forumai/supportja nem jutott eszedbe?
2020. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem, csak nem tudok eléggé angolul.
2020. jún. 23. 12:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!