Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Doom eternal nehéz játék?

Doom eternal nehéz játék?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nehezebb, mint az első rész, de nem egy Dark Souls.
2020. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A nehézségi fokozattól is függ. Folyamatosan mozgásban kell lenni és lőni, kb. ennyi a lényege, nagyon minimális logikát is igényelhet, ha mindent unlockolni akarsz.

Szerintem inkább kellemesen szórakoztató, relaxáló.

2020. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha lassú vagy és nem szigorúan a játék szabályai szerint játszol, akkor még könnyű fokozaton is nehéznek mondható.
2020. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jó pár embertől hallotam, hogy már-már frusztrálóan nehéz a játék normál fokozaton. Nem tartom magam egy kimagaslóan jó FPS játékosnak, de ultra violence fokozaton az extra életeknek köszönhetően még nem haltam meg egyszer sem rendesen. Vissza van kb. másfél óra még a játékból, de +12 élettel kétlem, hogy meghalnék ezek után is. Annyi, hogy nem át kell szaladni a játékon, mint egy őrült, hanem körbe kell nézni és felszedni az extrákat. Meg ahogy előttem is írták, be kell tartani a játék szabályait. Enemyk gyengepontjait támadni, folyamatosan mozgásban kell lenni és megfelelően kell menedzselni az életet, páncélt és lőszert.
2021. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!