Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harry Potter és a Főnix...

Harry Potter és a Főnix rendje játékban ez hol van?

Figyelt kérdés
Van az a küldetés, mikor Piton azt a feladatot adja, hogy írjunk egy esszét a bájitalokról. Azt hiszem az Ismerkedés a bájitalokkal című könyvet kell keresni. Hermionét is akárhányszor megkérdezem, mindig annyit mond, hogy a bájitalok résznél lesz a könyvtárban. De hol az a részleg? Sehol nem találom a könyvtárban.

2020. jún. 30. 01:11
 1/7 anonim válasza:
0%
Ezek nem túl jó játékok.
2020. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2020. júl. 4. 18:49
 3/7 anonim válasza:

Nagyon rég játszottam vele, de nézz be minden sorba a könyvtárban, közbe nyomd azt a gombot, amivel lehet beszélgetni/stb.


Ha jól emlékszem, a könyvtár vége felé van (tehát a zárolt részben), és tán egy könyv van ott.


Remélem már te is tudod, mi a különbség a holdkő és a holdkór között. :'D

2020. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még a menüben sem igazodtam el😂
2020. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rgyelőre még nem sikerült megtalálnom, de próbálkozok, köszi. :D

Ezt csináltam én is amúgy... hogy minden egyes sorba bementem.

2020. júl. 6. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszem a zárolt részlegben kell keresned, hátul, ami el van zárva egy ilyen kis "kapuval". De szerintem inkább nézd meg youtube-on, én is csak úgy tudtam megtalálni! Remélem, tudtam segíteni! :D
2020. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. aug. 11. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!