Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warzone pc ről ps4re?

Warzone pc ről ps4re?

Figyelt kérdés
Pc-re megvasaroltam a az alapjátékot, és a kérdésem az lenne, hogy ps4en tudnám e játszani a multi részét? Vagy külön meg kéne vennem ps4re is? Ha hülyeség, akkor bocsánat előre is, de abbol következtetek, hogy a Warzone ingyen jatszható és Crossplay, a másik kérdésem pedig az lenne, hogy a Warzone-os accountomal jatszhatok e ps4en vagy?

2020. júl. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A Warzone egy önálló, ingyenes játék, persze, hogy tudod játszani PS-en is. Még PS Plus sem kell hozzá.
2020. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem én. Az a kérdésem, hogy ugyan azzal az accountal, amin PC-n játszok tudok e ps-en is? Valamint a multi részét is tudom e?
2020. júl. 3. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, csak össze kell kapcsolnod a PS fiókokat az Activision fiókoddal.
2020. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült ősszekapcsolni!! Minden király, tudom hasznalni a regi acc-omat, viszont , amit megvasaroltam campaign részét + a multi részét nem engedi játszani, mintha nem vasaroltam bolna meg, erre valami ötlet valakinek, hogy tudnék játszani vele?
2020. júl. 31. 12:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint még PC-n vásároltam meg, de PS-en nem engedi jatszani a fiókok összekapcsolása után se :c
2020. júl. 31. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!