Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régebbi online játékot...

Adika2181 kérdése:

Egy régebbi online játékot keresek! Talán a kongregate oldalon volt.Körülbelül 2012-ben láttam utoljára azt a játékot,de a címét már sajnos elfelejtettem. Mi volt a címe?

Figyelt kérdés

Abban az időszakban találtam amikor kicsiként szinte csak online játékokkal játszottam.Mentél egy nagy "buldózerrel",egy nagy géppel,aminek volt egy wrecking ball-ja.Egy sárga/narancsárga munkagéppel mentél,embereket,kocsikat és tankokat kellett megölni.Nagyon jó volt a zenéje.2 fegyver volt,a wrecking ball illetve a kocsik felborítása,elrepítése.Igazából semmi extra nem volt a játékban,de a zenéje nagyon sokat adott,csak highscort lehetett elérni nem voltak pályák.Már régóta keresem szinte minden oldalon de azóta sem találom.Nagy örömet okozna ha meglenne a címe.

Kb.egy ilyennel kellett menni a játékban.

[link]



2020. júl. 3. 13:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Még a startlapjátékokon láttam először a morbid játékok kategóráiában,onnan már eltűnt.(De egyáltalán nem morbid,a zene nagyon feldobja az embert)
2020. júl. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!