Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs több magyar...

Miért nincs több magyar szinkronos játék?

Figyelt kérdés
A minap vettem meg a withcer 2 - t és utána jártam hogy van-e még magyar szinkronos játék, de arra lettem figyelmes, hogy manapság nem foglalkoznak a magyar szinkronnal a játék iparban. Ez miért van?

#magyar szinkron #The Witcher 2: Assassins of Kings Videojáték
2020. júl. 5. 01:21
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Mert a szinkron drága és kis piac vagyunk
2020. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg akik fordítónak vagy szinkronosnak jelentkeznek általában kb használhatatlsnok, mert aki meg jól fordít, az máshol dolgozik.

Mert ugye fordítási hibák rendszeresen megesnek a magyarosításokban sajnos.

A szinkronosok meg egyenesen csapnivalóak is sok.esetben, akik jelentkeznek.

Mellesleg, rengeteg ember tanul M.O.-n ezért nem költik "feleslegesen" a pénzt ilyenre, valamint a játék eredeti tervezőivel is kell egyeztetni, hogy akarnak-e Magyar szinkront a játékhoz, avagy nem.

Csak az a baj, hogy azt nem látják be, hogy pont azért nem játszik sok Magyar játékos, mert a hard angolt nem fogják megérteni ugyebár, és vannak játékok, amikbeb elég durva angol tud lenni.

Régen léteztek fan-subok és fan-dubok sok játékhoz, amiket PirateClube-ról és ezekről "kliensként" belehetett társítani. Jóóók voltak nagyon is :D

Ma már sajnos nem foglalkoznak ezzel, mert egyszerűbb Youtube-n nekik feliratozni, ha úgy van, mert ugye sokan csak gameplayt néznek, valamint a Youtuberek némely százaléka el is mondja a storyt, ha érdekel.

Erre támaszkodik sok mindenki.

2020. júl. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen vagyunk, és főleg kevés játékot vásárolunk. Sokan savazzák az Electronic Arts-ot, hogy abbahagyta a játékok magyarítását: keziccsókolom, talán meg kellett volna venni a játékokat, és akkor az EA-nek érdemes lett volna tovább csinálni! A cseheknél a mai napig vannak honosított EA játékok, pedig nincsenek többen, mint a magyarok, és nem is gazdagabbak. Csak többet költenek játékokra.
2020. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Én személy szerint soha az életben nem lennék képes magyar szinkronos játékkal játszani. Amit eddig láttam az kicsit sem volt jó.

Szerintem sokan így vannak vele.

2020. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vass Gábor ***** válasza:
Resident evil 2-őt lehet tolni.
2022. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vass Gábor ***** válasza:
52%
Készül a god of war szinkron.
2022. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!