Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg Mobile ban ti nem vesztek...

Pubg Mobile ban ti nem vesztek èszre csalásokat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani. Pay2win a PUBG mobile. Ergó ha fizetett, nagy eséllyel maradhatsz alul egy párbajban ellene, hiába ugyanaz a szettetek, és hiába lőttök egyszerre.

Plusz van, akinek van 1000+ órája, agyon függi a játékot, akár 4 ujjal tolja (utóbbit nemhiszem, hogy ezen múlna), éshát ilyenek ellen nehezen fogsz nyerni, főleg ha hasonló rangú playerek mint ő. Én már egy ideje csak Arcadezek (Quick match főleg), hasonló mint a rendes meccs, sokkal sokkal pörgősebb, nemkell a halál és a K/D miatt stresszelni, és hidd el, ha nem stresszelsz, sokkal jobbat hozol magadból ki. Énis lazán megyek rá Crown/Ace csapatokra, és eléggé eltudom rontani a játékukat, noha lehet hogy alulmaradok, de minél több ilyent megélsz, annál jobb lesz Classic-on :) Csalnak-e, azt meg nehéz eldönteni.. Lehet jobb cucca vagy, akár felfejlesztett fegyója, esetlet Gyros Scope-al tolja, vagy símán egy aim állat.. Megeshet. Attól mert valaki ugrál, az nem egyenlő a csalással. Sőt, muszály is hogy ne találjanak el. Ha pedig arra gondolsz hogy elbújsz egy házban akár és rádfutnak, az is lehet véletlen, vagy meghallottak, lábnyomot látták a kis mapon ilyesmik. Vagy csalnak, az is megeshet

2020. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hoopsz, fent kimaradt valami :(


- főleg ha hasonló rangú társai is vele vannak* ezt akartam írni, mivel értelmetlen így

2020. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze csak nèha akkor is furcsa.De azèrt èn sem vagyok bèna 22 kill a rekordom.(jó tudom hogy vannak benne botok meg könnyebb mint a gèpes.)De most már azért zavaró nèmelyik. Ès hogy hozzak egy pèldát:van evo ground pálya,ès ott jobb oldalt már szinte náluk annál a kis faháznál,ahol kilehet nèzni,valaki akkor lőtt ki amikor már bent voltam.Mondanám hogy lehet hogy látott de onnan nem láthatott.
2020. júl. 5. 22:58
 4/4 A kérdező kommentje:
De egyébként köszi a választ.
2020. júl. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!