Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 eredeti...

Counter strike 1.6 eredeti steamet offline módját szabad-e módolni? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Már raktam az eredeti steam-be kamu létra sprayt, és működik. Gondolkozok, hogy a botokat is rakjam be. vagy inkább online játszak. De botokkal is szeretek játszani.

2020. júl. 6. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
VAC incoming..
2020. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
biztos? honnan tudod?
2020. júl. 6. 22:19
 3/28 anonim ***** válasza:
Mert azt kapsz. Eredeti játék levédetve. Ha ilyesmit érzékel, akkor szerintem annyi neki
2020. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ne kockáztass szerintem. Maximum másik accon
2020. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=V0Snrvp3iJk&feature=youtu.be


akkor vele mivan? Azóta nem tiltották le? Látszik a videóban, hogy steames. Amúgy néhány napos kezdő vagyok. Csalást semmiképpen nem használok. Akkor telepítsem újra a cs 1.6-ot? Mert csak azt szerkesztettem. De akkor mirejó a steam programban a helyi fájlok böngészése? És mikor kaphaton vac bant ezért?

2020. júl. 7. 00:18
 6/28 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, esély megvan rá. Haverom csalni akart (akart), és nem is működött meg semmi és VAC (igaz, az GO volt. Mondom, attól függ, hogy hogyan érzékeli a játék. Egy próbát tehetsz vele
2020. júl. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Csalni nem akarok egyáltalán. Mennyi idő telik el hogy vac kapjak fájl szerkesztés miatt? És mi van az automatikus demo fájlokkal amit a szerver csinál? Azért miért nem kapok?
2020. júl. 7. 10:49
 8/28 A kérdező kommentje:
Eddig nem kaptam semmit sem. Remélem igazságos a Valve/Steam. És amiket leírtam, a facebookon pedig azt írták, hogy nem kapok semmit.
2020. júl. 7. 11:22
 9/28 anonim ***** válasza:
Eredeti verzióba ami több mint 5 éve megvan, a mai napig benne van ugyan ez a spary létra, néha szellőző fedél. Sőt még botokat is raktam be valami z bots volt a neve. Semmi nem történt és nem is fog.. fegyvereket, sőt az ember skineket is bármire cserélheted. Semmi vac nem lesz. Csgoban viszont igen. Ja és nem csak offline használhatod, nyugodtan mehet multiba is bármi.
2020. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Komolyan? :O mert akkor lenyugodtam! :) cs go nem tetszik. Túl szürke és új. 1.6 a kedvencem. Ezért is vettem meg. Remélem igazad van, és a Valve igazságos! :) privátozhatunk?
2020. júl. 7. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!