Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megtudnátok mondani melyik...

Megtudnátok mondani melyik játék ez?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy videóstól, egy horror játék volt és azthiszem az volt benne hogy voltunk egy házban, azon belül is egy szobába de egy ilyen mozdulatlan játék volt, értitek hogy gondolom, olyan játék amiben csak a fejedet mozgathatod és az volt a lényeg hogy próbálgatni kellett linkeket és a jó linkeken pedig keresni kellett valami kódot vagy nem is igazán tudom mit de arra emlékszek hogy közben jöttek emberek vagy ablakon vagy az ajtón keresztül, ennyire emlékszek belőle.

2020. júl. 7. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Five Nights at Freddy's ilyen, de ott nem emberek, hanem robotok jöttek.
2020. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez, nem is hasonló, arra emlékszek még hogy a karakterrel ülni kellett egy gép elött és vagy egy papírra vagy a gépen volt felírva sok sok link, ezeket kellett nézegetni, voltak amik nem hoztak be semmit és volt ami igen, valami kodot vagy egy bizonyos linket kellett megtalálni de közben este volt persze és jöttek hackerek vagy valami emberek akik elől elkellett rejtőzködni de ezt csak ugy tehetted meg ha bezárod az ablakot vagy kikapcsolod a gépet, nem emlékszem pontosan de ez volt a lényege.
2020. júl. 7. 15:30
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a Welcome to the Game lesz.
2020. júl. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez lesz az, köszönöm.
2020. júl. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!