Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Last of Us Part 2-ban...

The Last of Us Part 2-ban Ellie járt egy Kat nevű lánnyal? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, (pl. Wikipédia) hogy Ellie járt egy Kat nevű lánnyal, aki készítette a tetkóját Ellienek. Ez igaz?

2020. júl. 10. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Többi lent* elnézést
2020. júl. 10. 22:24
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Itt olvastam, szerintem igaz.

2020. júl. 12. 22:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek erről lesz szó a 2.részhez tartozó left behind-ban?
2020. júl. 12. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Kat-ről eddig nem hallottam, de akkor ezek szerint tényleg igaz, és a történet része.

A Left Behind-ban valóban van Ellie-nek egy barátnője, de őt Riley-nak hívják, Kat-ről nincs benne szó. A Left Behind az első rész kiegészítője, ami egy évvel az első rész után jött ki 2014-ben. Sokan nem foglalkoznak a Left Behind-dal, mert egy kiegészítő, és ennek okán jóval rövidebb is mint az első rész, pedig vannak benne fontos részletek, információk, és kísérteties játszani vele, tudván, hogy mi történt az első részben. Méltatlanul alul értékelt rész, pedig kötelező darab.

2020. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elvileg a The Last of Us Part 2-ban Ellie-nek a naplójában le van rajzolva Kat/Cat! :)

Talán írva is van oda valami.

A Left Behind-ban nem is szerepelhet Kat, mert akkor még nem ismerték egymást, nem találkoztak. De remélem a 2.részhez is lesz hasonló kiegészítő. Mert imádom. :D

2020. júl. 28. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Izgalmas részletet szúrtál ki, nekem a Kat rajzos naplóbejegyzés már nem maradt meg, de úgyis terveztem újra játszani a Left Behind-ot az első résszel együtt, akkor majd jobban odafigyelek.:) Elvileg nem terveznek kiegészítőt, de sose lehet tudni, hogyan alakul a holnap. :)

[link]


Én is nagyon rajongok érte, ahogy ki van dolgozva a történet, a karakterek, a szálak, és mindezt úgy, hogy rendesen el is gondolkoztasson az egész. Mindig ébreszt az emberben egy "Mi lett volna ha?" kérdést. Az élményről már nem is beszélve! :)

2020. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!