Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-et vegyek használtan vagy...

Ps4-et vegyek használtan vagy xboxot?

Figyelt kérdés

A ps4-nek melyik az xbox megfelelője? Az xbox one, ugye? Melyiket vegyem? Sosem volt még egyik sem. Kinect sport csak xboxra jó? mi alapján döntsek?


Olcsón, használtan szeretnék valamit, csak hobbinak.


Légyszi, ha válaszoltok a másik tábort ne bántsátok. Az iphone-android harcot is utálom. Köszi!



2020. júl. 11. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem PS4-et vegyél. De amúgy sok exkluzív játék van, nézd meg, hogy melyik platformon tetszenek jobban ezek a címek és az alapján dönts. Kinect csak Xbox-ra van, de azt már nem gyártják, szóval nehezebb beszerezni.
2020. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Hát fő kérdés az lenne hogy multi vagy single játékokkal szeretnél jobban játszani?

Mert ha multi akkor xbox

De ha single akkor ps4

Persze mind a két konzolon van mind a két műfaj de az egyik ebben a másik meg abban az erősebb.

Én ps4 tulaj vagyok és nagyon sok nagyon jó játék van ezen a konzolon az exkluzív címek nagytöbbsége meg magyar felirattal jelent meg.

Pl god of War Spiderman Last of us 2 days gone... Stb

2020. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem a gyerekes játékok tetszenek, mint a Pokémon, vagy a plants vs zombies, ezek nem exclusivak, mindkettőre beszerezhető. Meg természetesen a beszerző weboldalakról tajékozódnék, onnan válogatnék, arra a platformra, ami nekem meglenne.


A játék nem igazán szempont, vannak oldalak, ahonnan megoldható a játék beszerzése.


Ha Kinect csak xboxra van, akkor az egy érv az xbox mellett. Várok további válaszokat, téged pedig felpntoztalak. :)

2020. júl. 11. 17:53
 4/14 A kérdező kommentje:

#2


Szerintem inkább single, de a jövőben ez változhat. Úgyhogy nem nagyon tudom, mondjuk, hogy inkább single player lennék. Ment a zöld :)

2020. júl. 11. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
PS4-re viszont van Move, ami hasonló a Kinect-hez. Sőt még VR-s van.
2020. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Move-ot még gyártják / támogatják.
2020. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, erről még nem hallottam, utánanézek. Ment a zöld mindenkinek. Sajnos a döntésben nem vagyok előrébb. A grafika is számít még, valamint, hogy a konzol minél olcsóbb legyen.
2020. júl. 11. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Grafikában nem igazán van eltérés. Viszont mindkét konzolnak van erősebb változata. A PS4-nek a PS4 Pro, az Xbox One-nak az Xbox One X. A játék felhozatal teljesen megegyezik, viszont az erősebb konzolokon szebben futnak a játékok. De ez akkor jön ki igazán, ha 4k TV-n játszol. Szerintem annyira nem éri meg. Az Xbox egyébként olcsóbb, legalábbis újonnan.
2020. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem csak használtan érdekel, csórika vagyok. :) 4k TV-m meg nincs, átlag lapos TV-m van. Nem tudom, hogy mi alapján döntsek, de a legmeghatározóbb az ár. :/
2020. júl. 11. 18:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég egy sima konzol, nem kell erősebb. Nekem is egy PS4 Slim van, megvagyok vele elégedve.
2020. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!