Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmondaná milyen egy...

Valaki elmondaná milyen egy airsoft játék, esemény? részletesen

Figyelt kérdés

vettem egy m4-et, és szeretnék elmenni egy ilyen meccsre, de nem tudom hogyan kezdjek neki. csak fegyverem van, semmi más felszerelésem. nem baj, hogy kezdőként megyek oda? 17 éves lány vagyok.

légyszi minden fontosat mondjatok el


2020. júl. 13. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

18 éves kortól lehet játszani. Legalábbis legálisan. Ha most haverokkal kimentek erdőbe, ott persze mindegy.


Egyébként nem kell tudj semmit előre. Legyen nálad maszk, kesztyű meg a fegyvered. A többi meg majd ott jön, hogy ott éppen mik a lehetőségek, milyenek a csapatok.

2020. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

16tól lehet, ha beleegyezik a szülőd azthiszem

Köszi:)

2020. júl. 13. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Védőfelszerelésed legyen, arcvédőn ne spórolj. Amúgy meg egyszerű lövöldözősdi, a szabályokat meccs előtt úgyis elmondják, mert az változó. Például épületharc esetén csak egyes lövéssel szabad, sorozatot engedni tilos. Lényeg ne csalj, ha találatot kapsz.


Meg egy bizonyos távolságon belül nem szabad lőni hanem hangjelzéssel tudatod a másikkal hogy "dobd el" bár ezt a szabályt sosem értettem

2020. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!