Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 5 sniper?

Battlefield 5 sniper?

Figyelt kérdés

sziasztok egy hülye kérdésel fordulnék hozzátok

arrol lenne szo hogy meg vettem bf1 és bf5 öt is leginkább sniper szoktam lenni a játékban


és nézegettem youtubon videokat erröl a játékrol ki hogyan játszik sniperel


hát és ugy nyomják sniperel mint más gép fegyverel söt esélyük sincs ellenük egyfojtában adják a headshot szinte egyszer se hibázik ha még is másodszor be is adja neki a fejest akár melyik sniperes videot nézem mind igy nyomja


én is igy akarok játszani oké oké több évi játszási tapasztalat stb

de én is 2 éve játszom mind2 vel és sehogyse akar össze jönni


valahogy nem ál rá a kezem 2 év alatt annyi jött össze hogy 1 meccs alatt ha be adok 2 fejest és ugy örülök mind majom a fa..ának


de még is ök hogy csinálják még füstön át is nyomják a fejest és én erre hogy ? hogy láttot át azon meg el néznek 600m-re épp hogy lássák playert és olyan nincs hogy ne találná fejen nektek hogy meg egyépként?


nekem egyszerüen nem megy egyszerüen hihetetlen amit ezek sniperel müvelnek


2020. júl. 14. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Számomra is elképzelhetetlen, hogy csalás nélkül hogy veszik észre néha az ellenfelet. Nézek egy streamet, rohan a csávó, egyszer csak kapásból belő egy házba, ahol a nagy feketeségen kívül SEMMIT sem lehet látni, és BOOM, headshot! Persze rengeteg a csaló, de engem sokkal jobban bosszant az, aki tisztességesen játszik, de szuperképességekkel.
2020. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom de nekem sniper bf-ben nem valo a kezembe


gépfegyoval se vagyok sokkal jobb lövöm a playert mint az örült ö meg 4 golyoval le terit na az a idegesitö és én hamarabb is veszem észre öt mint ö engem szoval nekem járna a elöny és végig el találom de még is ö nyer

2020. júl. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!