Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban ezt hogy tudom...

Minecraftban ezt hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Minecraftban csináltam nether kaput és átmentem a netherbe. Viszont a hely ahova ott kerültem nagyon rossz és alig bírok ottan életbe maradni plusz sehol egy normális biome. Szóval hogy tudnám azt megcsinálni hogy amikor átmegyek a netherbe akkor máshová spawnoljak?

Már ha egyáltalán lehetséges ez.



2020. júl. 15. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Menj a felszínen sokkal, sokkal messzebbre, és építs egy portált ott. Ha elég messzire mész, nem a meglevő kapuhoz fog csatlakozni a Netherben, hanem újat nyit.

(1 blokk a felszínen = 8 blokk a Netherben)

2020. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, bocs, a zárójeles rész fordítva:

8 blokk a felszínen = 1 blokk a Netherben.

2020. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mégis mennyire messze? Olyan 1000 block elég? Mindegy, majd holnap mindenféleképpen ki fogom próbálni
2020. júl. 15. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
1024 blokkot. A Netherben a két portálnak minimum 128 blokknyi távolságra kell lennie egymástól, ami a felszínen annak a nyolcszorosa.
2020. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkiét felpontoztam:) 🙏
2020. júl. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!