Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban nem tudok kijutni...

Szvitek96 kérdése:

LOL-ban nem tudok kijutni Bronzeból, és már nagyon elegem van belőle, hogy örökké az IRON IV csapattarsak miatt veszitek. Örökké én viszem a csapatot de egyedül eléggé nehéz, főleg ha a topposunk 10/0-ra feedelte Illaoit. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy side-pusholjak toppon Nasust játszva mert úgysem veszik észre a bronze játékosok hogy már az inhibitornal tartok. És nem a nagy f**szt. Egyet nem tudok beleutni mert 5en rám rontanak.

2020. júl. 16. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet jutni ha tényleg jó vagy. Elhiszem hogy te mondjuk silver/bronz szinten játszol és nem tudsz annyira kijutni de ha gold/plat képességeid lennének már nem lennél ott.
2020. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem említettem hogy gold/platinum képességeim lennének, viszont amikor 80-90%ban hozom a lanet, és az esetek szintén 80%ban vagy a topposunk vagy a botosunk felfeedel valakit és ez miatt nyernek, azt már unom.
2020. júl. 16. 13:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző meccsemben is 6/0/7ben voltam Amumuval, de a felfeedelt Mordekaiser felutotte az orrát az enemyben
2020. júl. 16. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ezert esek vissza egy nap alatt Bronze I-bol Bronze IV-be
2020. júl. 16. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
csapattárs, mindig ketten menjetek, csak duo, az se árt ha tudja mit csinál a partnered. top/mid és jungler, vagy adc és support.
2020. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!