Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kapjak reális ellenfele...

Hogyan kapjak reális ellenfeleket Fortniteban?

Figyelt kérdés
Aréna jó erre? Sosem lesz több időm/kedvem, minthogy hétvégén játsszak egy-két órát, ezért sosem fogok az enemyre 5 másodperc alatt ráépíteni egy erődöt, ahogy körém szoktak. Dobjam ezt a játékot hiába tetszik, vagy van esély rá, hogy ilyen, néha ezzel kikapcsolódó noobok ellen játsszak, mint amilyen én vagyok?

2020. júl. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj arénázni ott több eséllyel kapsz hasonló szintűeket. Mellesleg ezek olyan játékok, hogy sok gyakorlást igényelnek. Ezért a nagyon casuel ek mint a te eseted elég nehéz dolguk van aláírom.
2020. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak pár napja kezdtem, de én sok kezdővel találkozok. Van hogy behalok az elején, de legtöbbször sikerül felvenni pár fegyót és bekerülni a top 10-20ba. Bár én nagyon-nagyon ritkán próbáltam az események sűrűjébe leszállni, inkább a map szélén és onnan haladni befelé a körbe. Rengeteg olyannal futottam össze, akik simán olyan *arok mint én vagyok. Voltak, akik fegyóval jöttek ellenem, és amíg lövöldöztek rám, én fegyver híján a harvesting toollal nyírtam ki őket. Meg volt pár aki csak simán ugrándozott, meg szerintem nagyon nem értette miről van szó. Bár nekem az építés része az, ami nagyon nehéznek tűnik. Van az a játékmód, a Team Rumble, ahol alapból kapsz 150-et minden nyersanyagból, és csak két kis csapat van, ha pedig meghalsz akkor újra is éledsz azonnal. Én oda szoktam belépni még néha, félrevonulok, szerzek pár nyersanyagot még és gyakorlom az építést. Ha beszűkül a map, akkor pedig ölni kell, úgy tudod gyakorolni a kitérést/célzást. Szóval az a mód szerintem elég hasznos gyakorolni. Az a gond nálam például, hogy hiába tanulgatok építeni, élesben az alkalmazás nagyon nem akar működni, amikor el kell szigetelni magad valaki elől, és fennebb, fennebb jutni. Annyit már én is tudok, hogy minél fennebb vagy annál jobb, könnyebben észreveszed a másikat. Nekem csak egész egyszerűen nehezen megy az alkalmazás, ha valaki lő, nem tudom szempillantas alatt lereagálni, hogy hová mit is építsek pontosan. Szóval ja... Ennek a játéknak az építés a lényegesebb és a nehezebb fele. De én eléggé élvezem, meg így is hogy tudom szar vagyok. Talán egy napon jobb leszek, bár nekem sincs sok időm rá.
2020. aug. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is élveztem mindig, de én már régóta játszom. Szerintem egy idő után te sem fogsz már bénákat vagy botokat kapni (egy-két season max és kapsz még a legjobbak közül is gyakran), és akkor vagy sok napi gyakorlás, vagy halál.
2020. aug. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!