Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a tavalyi...

Mi a különbség a tavalyi Modern Warfare és a Warzone multiplayere között, miben más, mi a különbség, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Warzone a battleroyal része. A sima Modern Warfare-ban meg hetente más más játékmódok vannak. Lényegében az tipikus CoD multiplayer játék. Ja és a Warzone ingyenes a sima meg nem.

Mindenkinek más a jobb, nekem pl a sima jobban bejön, a battleroyal sosem mozgatott meg.

2020. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is, ezért kérdeztem, mert a Warzone is ajánlják ismerősök, de mégsem az igazi. Köszönöm.
2020. júl. 18. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem két dolog tart vissza a Warzone-tól:

1. Csalók. Állítólag elég sokat kivágtak, de még mindig van belőlük elég. Egyébként amúgy sem fair PC-seket összeereszteni a konzolosokkal- talán még nem csalás, de durva előny a pécések javára.

2. Warzone-ban iszonyú mennyiségű lőszert kell beleereszteni egy ellefélbe, hogy megfeküdjön, kétszer-háromszor többet, mint a multiplayerben. Ha három ellenféllel kerülök szembe, szinte biztos a halálom, mert akármilyen jók a reflexeim és bármilyen jól célzok, előbb fogy ki a 45-60 lőszeres tár, minthogy végezni tudjak velük.

2020. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a PS4, mind pedig az Xbox One támogatja az Egér+ billentyűzet irányítást az új CoD-ban. Úgyhogy minden konzolosnak van lehetősége "egyenlő esélyekkel" indulni a PC-sek ellen. Az már nem a PC-sek hibája, ha ennek ellenére valaki kontrollerrel játszik ellenük. Egyébként nem egy embert ismerek aki simán jobban játszik kontrollerrel, mint pár ember egér+bill kombóval.
2020. júl. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Igazából nem is az egérre gondoltam, hanem a magasabb FPS értékre, és a hatalmas Field of View-ra. Van egy jó pár összehasonlító videó a neten, amiből látszik, hogy a konzolos játékosnak még be sem kerülhetett a látóterébe a PC-s, de az máris lelőtte.
2020. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!