Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Wars Battlefront 2...

A Star Wars Battlefront 2 Galactic Assault ban be lehet állítani hogy lásd ki az ellenség? (mondjuk pirossal)

Figyelt kérdés

Pl mint az Overwatchban, Doom multiban, stb, ott pirosak az ellenségek.


Az űrcsatás része az OKÉ, OTT JELZI, de a Galactic Assault ba azt se tudom ki kivel van, és kb 3 másidperc alatt lelő egy sokkártyás valaki, ennyi a gameplay, mert nem látom hogy ki az ellenség.


Vagyis a társaimat jelöli, de nem lehet úgy beállitani mint a többi játékba hogy az ELLENSÉGET jelölje pirossal pl?


Jó lenne ez csak mire nekiállok sniperrel azon gondolkozni hogy most ki kivel van 3x leszednek :D



2020. júl. 19. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó, végülis ha 10 centire ülök a monitortól ki lehet szúrni, de ezek a hero karaktetek op. bbek? 3x fejbelövöm Kylo Rent és levág..
2020. júl. 19. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
A heroknak 700-800 életük van míg egy sima kasztnak 150- 200. Az ellenség teljesen látható ebben nem tudom mi a probléma.
2020. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát a teljesen látható azért túlzás egy Doom vagy Overwatch után.


A probléma hogy a saját embereimet jelöli, azok jobban láthatóak mint az ellenség.


35 év játékos lét alatt nem találkoztam még ilyennel.


Az űrcsatás részben érdekes, látszik az ellenség.


Meglehet szokni, a Galactic Assaultba sniperrel megyek, és úgy a hőlátóval látni.


A baj ezzel hogy egy ennyire részletes grafikánál, pl erdős rész, nem igazán látszik az ellenség.

2020. júl. 23. 20:34
 4/4 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__10599621..


Egyébként a probléma nem egyéni, még itt is jelezte más is.

2020. júl. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!