Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is a leggagyibb...

Szerintetek is a leggagyibb GTA a Vice City Stories?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha kivesszük az ilyen számomra értelmezhetetlen húzásokat mint a GTA China Town Wars, még akkor is szerintem a LCS a leggyengébb és csak utána a VCS.
2020. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a GTA 3 a "leggagyibb".
2020. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából az a bajom, hogy itt nagyon csal a játék.

Idióta barom módjára tették nehézzé.

Állandó bérgyilkosok, állandó támadások, már komolyan hányingerem volt, hogy nem tudok egy küldetést úgy felvenni, hogy valami ne legyen.

2020. júl. 20. 13:22
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs, szal egyrészt nehéz volt, de ez úgy nehéz, hogy állandóan megtámadnak és elég idegesítő, hogy utána megint menj el vegyél armort, aztán elindulok megint a küldetés felé, erre megint megtámadnak.

Megint menj vissza.



Illetve durván csal a játék.

2020. júl. 20. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Szinte az összes gtanak hasonlók az utolsó küldetései. Mindenki téged akar megölni. Gta 4ben te akartál szinte mindenkit, az 5 meg ilyen vegyes a végső döntésedtől függött.
2020. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Nekem sem jött be annyira a VCS, viszont a zenéi nagyon ott vannak ezt el kell ismerni. Csak az alap vice city-ben annál is jobb zenék vannak, meg sokkal jobb maga a játék minden más téren, szóval inkább maradok annál :-)


A LCS viszont a VCS-nál is gagyibb szerintem.

2020. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a GTA 3 a leggagyibb
2020. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!