Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes mostanában elkezde...

Hol érdemes mostanában elkezdeni élő adásokat közvetíteni?

Figyelt kérdés
Twitchen , Youtube-n esetleg Facebook Gamingen?

2020. júl. 23. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Twitch
Youtube
Facebook Gaming
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Twitch, de megpróbálhatod multiplatformban Twitch-YT-n.
2020. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A YouTube-on elég sok a troll, akik arra mennek, hogy valaki elmenjen YouTube-ról. A Twitch-ről nemigen vannak tapasztalataim, de sokan mennek át YouTube-ról Twitch-re, szóval ott biztos jobb a helyzet.
2020. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem YT
2020. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat , várok még hátha többen is visszajeleznének.

Úgy látom a Facebook Gaming-et eddig senki nem preferálja

2020. júl. 23. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a facebookot ajánlom. Sokkal több embert érsz el, mivel rengeteg facebook felhasználó van. Kicsit személyesebb is, hisz szinte majdnem mindenki a saját nevével van. zsozeatya is itt döntötte meg saját nézetségi rekordjai ami 10ezer felett van majdnem minden második liveon. Átlagban 4-5 vannak fix egy kis beszélgetés alatt.
2020. júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-5 ezren* :D
2020. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol akarsz, nem az fog dönteni hogy sikeres leszel vagy sem.

Kb ilyen a kérdés: Hol éljek Németországban Vagy Ausztriában Vagy Svájcban?

2020. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Twirch-en hamarabb rádtalálnak az emberek, szerintem ott érdemesebb.
2020. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem Twitchen kezz streamelni, mellette YouTubera pakolhatod fel az élő adásokat összevágva, fontosabb részekkel (VOD).

Válassz olyan játékot ami nincs kihalva (játékosszám), mégsincs minden bokorban egy ember, aki éppen azt streameli.

Emellett érd el, hogy már a startnál se legyen 0 néződ, szólj haveroknak, szülőknek, bárkinek, hogy nézzék a streamedet, illetve nálad is futhat egy ablak lenémítva, ahol lényegében a saját streamed nézed. Ez azért fontos, mert Twitchen ha egy játékra rákeres valaki, a Twitch azokat a streameket részesítik előnyben megjelenítés szempontjából, akiknek több nézőjük van. Emellett ne csak ülj fapofával játék közben, próbálj minden pillanatban szórakoztató lenni legalább minimális szinten, hogy a néző ne azt érezze, hogy elvesztegeti az idejét, hanem élvezettel nézzen téged. Ebből lesz neked sok nézési időd, ami szintén fontos, ha szeretnél sok emberhez eljutni az oldalon.


Ha van kérdésed, szívesen válaszolok még. :)


/Egy Twitch streamer/

2020. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!