Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen gaming-re való mikrofon...

Milyen gaming-re való mikrofonos fejhallgatót ajánlanátok lánynak?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy ne legyen túl nagy és ha lehet fehér / rózsaszín legyen.Olyan 20 - 25 ezer körül

2020. júl. 24. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom miért kellene egyben a kettő.. Én vettem egy 5ezres natúr fejest aminek nagyon jó hangja van, mellé pedig egy auna mic 900b 20ezerért. Sok fejest próbáltam már ami egyben van, de valamiért sosem volt olyan jó a minősége, csak külön-külön. Volt amiben vissza hallották a többiek magukat pedig jól szigetelte volt. Volt aminek nagyon gyér volt a mikrofonja.. Ezért én inkább külön használom őket. Annyi, hogy kondis mikrofon és helyhez van kötve.. tehát igen csak közelről kell bele beszélni, ha nem tudod jól beállítani, de cserébe nagyon minimálisan veszi be a háttérzajt, még ha beszélnek is mögöttem.
2020. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok azt még hozzá tenném, hogy biztos van olyan ami egyben is tökéletes, de én nem találtam ilyet. Ez csak egy tipp volt, ha esetleg neked sem sikerülne megfelelőt találni ebben az árkategóriában.
2020. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajna ami tényleg jól szól, és jó a mikrofonja is, az általában mind eléggé nagy méretű. A két lányomnak Kingston HyperX Cloud fülese van fehér/rózsaszín és fehér/lila színben, azok hihetetlenül jól szólnak, zenét is azokkal hallgatnak.

[link]

[link]

Sajna manapság már igencsak drágák, mi fél éve még 25 ezer körül vettük őket. A még megfizethető kategóriában a Razer Kraken X létezik fehérben, de az is elég nagy méretű:

[link]

Sajna a rózsaszín cicafüles változatát idehaza nem forgalmazzák, pedig piszok jól néz ki...

[link]

Ha tudsz kompromisszumot kötni, és beéred fekete színnel is, akkor tudnék mondani egy pár jó alternatívát, de őszintén szólva fehér/pink headsetet, ami nem túl nagy és még jó minőségű is, nem nagyon tudok.

2020. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindkettőtöknek. Utolsó,esetleg leírnád ,hogy feketében mit ajánlanál?
2020. júl. 24. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs a késésért. Na, szóval:

[link]

[link]

[link]

Mindegyik hi-fi fejhallgató, nincs ugyan külön, állítható mikrofonjuk, de ami beléjük van építve, az bőven elég játékbeli chateléshez vagy telefonáláshoz. Személy szerint az első, az AKG Y40-et ajánlanám. A feleségemnek nagyon pici feje van, de ez a füles nagyon kényelmes neki, munkában is ezt használja, és rendszeresen megkérdezik tőle, hogy milyen mikrofonja van, mert annyira jól szól.

2020. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őm.. gamingre kell azaz pcbe kell neki fejes. Ez szép és jó de amit megnéztem a AKG Y40 egyetlen egy 3.5jack van rajta, ami azt jelenti, hogy nem fog egyszerre működni a hang és a mikrofon a gépbe dugva, csak telefonban.
2020. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. júl. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!