Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a magyarítások.hu-n...

Hogy lehet a magyarítások.hu-n lévő magyarításokat felrakni ps 4 re?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Max tört játékhoz lehet rámókolni.
2020. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát, amit veszel boltban , arra nem lehet? de ami ncore-on vagy ps4 játék, arra rá lehet?

minden ps 4 játék angol? vagy hogy van ez? van magyar feliratos is?

2020. júl. 27. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a gyári játékba nem tudsz belenyúlni, főleg ha a gép is gyári firmware al fut.


Vannak lefordított játékok is, manapság egyre több jelenik meg fordítással, épp ezért, próbálnak így is jobban nyitni a vásárlók felé, akik esetleg emiatt nem vettek meg valamit ez se legyen akadály.

2020. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1# nem a játéknak kell törtnek lennie, hanem a konzolnak :D
2020. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2020. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blackmetalmate666 ***** válasza:

Mostanság már csinálnak magyarítást ps4-re is.A Magyarítások.hun fel van tüntetve, hogy mely magyarítások jók ps4-re és melyek a pc-és verziók.Bár mostanság még nagyon kevés magyarítás van ps 4-re.

[link] Ez már két ps4 játék, de szerintem van még pár.Egyébként én úgy tudom (volt ps4-em, tehát meglepne ha nem jól tudnám), hogy még azok a ps4 játékok is angolul vagy más idegen nyelven elérhetőek, amik alapjába véve pc-én magyarul is megjelentek.(Ark, SteamWorld Dig) Tehát most már elérhető lesz pár ps4 játék magyarítás is, de mint mondottam még csak kevés van jelen pillanatban.A telepítésükről nem tudok mit mondani.Letöltöd, és biztosan találsz egy txt. fájlt ami leírja, hogy mit kell vele csinálni, vagy ha mázlid van egyszerűen kapsz egy telepítőprogramot, amit elég csak elindítani.

2020. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!