Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch Lite-on Just...

Nintendo Switch Lite-on Just Dance? Mennyire élvezhető kis képernyőn? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy volt a páromnak egy switche, de lecserélte egy litera.

Hát nagyon eltervezte, hogy ő családi konzolt akar belőle csinálni. Avagy több személyes játékokkal akar játszani, mint pl over cooked, just dance, stb. (Szerintem felesleges mert egyszerűen baromi zavaró a kis képernyő és személy szerint a swithbe is bele hajoltam mikor n kapcsoltuk a tévére mert nem láttam mit csinálok.)


Igazából a Just dance érdekelne engem csak. Mennyire lehet élvezni, azon a pici kijelzőn, márha lehet. Mennyire okoz problémát, egy egy zene el táncolásánál, mert nem tudom elképzelni, hogy lehetne élvezni a játékot, hacsak előre be nem tanulja az ember az adott táncokat.



2020. júl. 30. 14:25
A kérdező szavazást indított:
Igen élvezhető.
Egyáltalán nem élvezhető.
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
2020. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Joy con és olyan tok van a litehoz amivel orvosolható a fix conok problémája, viszont engem az érdekel, hogy a képernyő méret mennyire zavaró.
2020. júl. 30. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ráerősíted a fejedre, hogy kb 10 centire ott "lebegjen" előtted a Switch, akkor talán nem zavaró. Egyébként sokszor még egy átlag méretű (21-22 Col) monitor is kicsi, főleg ha egyszerre többen szeretnének táncolni.
2020. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!