Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért regisztrálnak újra a...

Miért regisztrálnak újra a honfoglaló játékban olyan sokan?

Figyelt kérdés
Milyennek az értelme azért hogy állandóan ők győzzene Szinte biztos hogy aki alacsony szinten van és állandóan győz az már régi motoros csak újraregisztrálta magát
2020. júl. 31. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Vagy csak okos?
2020. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon rosszul van kialakitva az a játék. Nekem is nem tudom hány fiókom van, mert egyszerűen nem enged bejelentkezni egyszer sem. Sokan mások sem bírnak belépni, ezért csinálnak új fiókot.
2020. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az van hogy Facebook fiókkal már nem lehet bejelentkezni telefonon.
2020. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ők csak okosak, te meg irigy.
2020. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy is kevés esély van rá, hogy ugyanolyan kérdéseket kapj, vagy nem értem ezt miből gondolod.
2020. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amikor még 40es voltam, összeakadtam egy 30assal, aki ráment a 400-as megyémre, leváraztam cserébe, persze kiborult. meg volt sértődve, néztem a statjait, 100 játékból ez volt az első veresége. ne mondjátok rá,h 'okos'.
2020. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!