Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetne ebből kimászni?

Hogy lehetne ebből kimászni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy anyud, apud, vagy más közeli rokonod ad neked 300 forintot egy mezőre ötöslottón, vagy hatosra, és ti sajátot játszanátok belőle. DE! Mivel a saját számait leírta magának papírra, azon vagy telitalálata volt, vagy egy szám híján, ami szintén sokat fizet. De legyen akár telitalálat, akkor hogy magyaráznátok meg neki, hogy a pénzéből saját számokat játszottatok meg, ami nem jött be, de az övéi bejöttek volna? A saját családom szerintem azt hinné, hogy lenyúltam magamnak a pénzt.


Netes fogadás.



2020. júl. 31. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ezt bejátszotta még régen, igaz elfagyizta, de akkoriban nadrágszíj lett a vége. :D
2020. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
- Megjegyzem akkor még nem votl 18 as korhatár, gyerek is feladhatta -
2020. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én családom nekem ugrana, vagy legalábbis pár egyén a családból.
2020. aug. 1. 01:06
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Teljes joggal ugranának neked. Az ő számuk amikre ŐK adták a pénzt hogy megvedd, és még nyert is volna. Erre te a saját számaidat játszod "más" pénzén... Teljesen jogos lesz ha kiakadnak vagy neked esnek. Tanulópénznek jó volt ez. Legközelebb saját számokat csakis SAJÁT pénzből játssz meg.
2020. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Saját számokat játszom, saját pénzből mindig. Szerencsére csak elméleti szinten él a kérdés.
2020. aug. 3. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!